Pomóżcie nam pomóc Ukrainie!

Pomóżmy razem!

Pomoc dla Ukrainy

Jak wpłacić pieniądze?

Co robimy?

Tym razem całe nasze siły i zasoby kierujemy do Ukrainy. Organizujemy regularne transporty pomocy humanitarnej bezpośrednio do magazynów naszych ukraińskich partnerów. Nasze auta dostawcze kilka razy w tygodniu wyruszają w drogę. Dostarczamy niezbędne rzeczy, które ratują zdrowie i życie mieszkańców ukraińskich miast albo pozwalają im przetrwać wojnę. Wspieramy m.in. szpitale w Łucku, Iwano-Frankiwsku, Lwowie, Winnicy, Mikołajowie i Charkowie, ale też np. dom dziecka 
i centrum rehabilitacji dzieci z wadami rozwojowymi. Nasi partnerzy, ukraińscy wolontariusze, dystrybuują pomoc w dalsze części Ukrainy. Dysponujemy dwoma dużymi magazynami na terenie Ukrainy i trzema w Polsce. Przygotowujemy się do zainstalowania pod Mikołajowem szpitala polowego.

Jak nam w tym pomóc?

Przyjmujemy pomoc w formie rzeczowej, ale też w formie wpłat na nasze konto bankowe. Jeżeli macie do przekazania rzeczy, to skontaktujcie się z nami, żeby umówić miejsce odbioru. Zbieramy fundusze, które pozwalają nam sfinansować zakup darów, ale też pokryć koszty logistyczne i paliwo. Poniżej znajdziecie numer konta naszej Fundacji oraz link do zbiórki.

Dane do przelewu

IBAN: PL40 1540 1115 2013 0003 7981 0003
BIC/SWIFT: EBOSPLPW 40 1540 1115 2013 0003 7981 0003
Zbiórka na portalu pomagam.pl https://pomagam.pl/pomoc_ukrainie

Co zawozimy do Ukrainy?

Lista rzeczy jest długa. To są opatrunki, bandaże, hemostatyki, opaski zaciskowe, rękawiczki jednorazowe, maski chirurgiczne, leki, ale też konserwy, karimaty, śpiwory i inne. Pomoc rzeczową pozyskujemy od naszych partnerów w Polsce i za granicą albo po prostu kupujemy. Jeżeli macie dostęp do asortymentu z zakresu medycyny pola walki albo innych rzeczy, które mogą się przydać, to dajcie znać!

Jak się z nami
skontaktować?

Piszcie do nas najlepiej na adres:

biuro@pzh.org.pl

W pilnym trybie można dzwonić pod nr tel.:

Artur Niemczyk – 0048 537 380 955

Bożydar Pająk – 0048 519 149 467

Powrót do Home

Aktualności

Kontakt

W mediach o nas